احداث برج های مسکونی و تجاری اسکان
پروژه‌های خاتمه‌یافته
احداث برج های مسکونی و تجاری اسکان

۳ برج مسکونی واقع در بلوار میرداماد تهران با تعداد ۹۰ واحد مسکونی در ۲۳ طبقه  که به طور منظم، به صورت ۴ واحد در ۲۲ طبقه و نیز ۲ واحد در طبقه‌ی بیست و سوم منتشر شده‌اند. واحدهای دوخوابه متراژهایی معادل ۱۸۵ متر مربع، سه‌خوابه‌ها ۲۰۵ متر مربع و چهارخوابه‌ها ۲۲۵ متر مربع دارند. هر واحد شامل سالن پذیرایی، اتاق‌های خواب، آشپزخانه، بالکن، رختشویخانه، سرویس بهداشتی مهمان، سرویس بهداشتی فرزندان، سرویس بهداشتی مختص صاحبخانه، حمام و یک اتاق برای مستخدم با امکانات کامل و مستقل است.
سه طبقه پارکینگ مسکونی مستقل برای این برج تعبیه شده که از همکف به پایین شامل ۳۰۰ واحد پارکینگ به همراه ۲۰۰ واحد انباری میباشد. شوتینگ، زباله سوز و تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب از دیگر امکانات این سازه هستند. موتورخانه‌ی ساختمان شامل سه دستگاه بویلر، سه دستگاه چیلر، پمپهای آب، برق اضطراری، آتش‌نشانی، ردیاب دود، مرکز تلفن، منبع آب اضطراری در پشت‌بام و سه دستگاه آسانسور باربر و نفربر است که برای هر برج تعبیه شده‌اند. طبقه‌ی تراس، استخر بزرگسالان و استخر کودکان را در خود جای داده است. تعداد ۴۰ دستگاه واحد اداری در مساحتهای مختلف در دو طبقه به نام مرکز خرید اسکان نیز طراحی شده است و دو طبقه‌ی زیرزمین و همکف دارای ۶۰ باب مغازه با مساحتهای مختلف هستند. پارکینگ‌­های اداری و تجاری مستقل از مسکونی‌ها، در سه طبقه، از همکف به بالا طراحی شده و شامل ۱۶۰ واحد پارکینگ و ۶۰ واحد انباری تجاری–اداری می‌باشد.

اطلاعات کامل پروژه
تهیه و اجرای عملیات فینیشینگ هتل پارسیان اوین

تهیه و اجرای عملیات فینیشینگ در پروژه بازسازی هتل پارسیان اوین و محوطه مربوطه

محل پروژه : استان تهران

 

اطلاعات کامل پروژه
احداث سالنهای چند منظوره هتل پارسیان اوین

سالن جشنهای هتل اوین با زیربنای ۷۶۵۰ مترمربع در سال ۱۳۷۸ به بهره برداری رسید .این سالن دارای سه طبقه زیر زمین که شامل دو طبقه پارکینگ به ظرفیت ۷۰ عدد و یک طبقه اتاق تاسیسات آشپزخانه صنعتی و موتورخانه می باشد.در طبقه ی همکف سالنی  به مساحت ۷۸۰ مترمربع با ظرفیت ۳۰۰ نفر ودر طبقه اول سالنی با مساحت ۸۰۰ مترمربع با ظرفیت ۳۵۰ نفر طراحی شده است.زیربنای کلی مجموعه ۷۶۵۰ متر مربع می باشد که در سایت ۴۶۰۰۰ مربعی هتل اوین اجرا گردیده است.

کارفرما : شرکت هتلهای پارسیان

اطلاعات کامل پروژه
بیمارستان محب کوثر
پروژه‌های خاتمه‌یافته
بیمارستان محب کوثر

در اسفند ماه سال ۱۳۹۰ اجرای سفت کاری و نازک کاری و تاسیسات مکانیکی و برقی سه طبقه از پروژه بیمارستان ترمیمی ۱۵۰ تخت خوابی حضرت فاطمه (س)از سوی موسسه غیر انتفاعی محب حضرت فاطمه(س) به شرکت اسکان ایران ابلاغ گردید. زمین و سازه بیمارستان متعلق به بیمارستان محب در منطقه یوسف آباد تهران واقع شده است و اطراف آن به طور پیوسته فضاها و ساختمانهای اداری ، تجاری و مسکونی قرار گرفته است.

یمارستان ترمیمی ۱۵۰ تخت خوابی حضرت فاطمه (س) به صورت یک بلوک واحد در نظر گرفته شده است که دارای سه طبقه زیر زمین ، یک طبقه همکف و شش طبقه بالای همکف میباشد. با توجه به محل استقرار پروژه ، طراحی ساختمان بیمارستان جهت کاهش میزان بار تاسیساتی پروژه به صورت یک بلوک طراحی شده است.

مساحت جانبی: ۵۴۳۴ مترمربع

اطلاعات کامل پروژه
احداث بیمارستان کودکان ابوذر اهواز
پروژه‌های خاتمه‌یافته
احداث بیمارستان کودکان ابوذر اهواز

بیمارستان ۲۳۷ تختخوابی کودکان ابوذر اهواز در زمینی به مساحت ۱۱۸۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۱۰۰۰ متر مربع در ۸ طبقه و ساختمان های جانبی با مساحت ۱۲۸۰ متر مربع احداث و در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید. بخش های درمانی بیمارستان شامل PSICU ، PMICU ، NICU ، مراقبت ویژه ، بستری های غدد ، روانپزشکی ، خون و نوزادان می باشند. مصالح بکار رفته در کف و بدنه سنگ ، سرامیک ، کفپوش و دیوار پوش آنتی باکتریال و مصالح عمده نما سیمان شسته رنگی با پنجره های آلومینیوم ترمال بریک می باشد.

اطلاعات کامل پروژه
احداث قطعه ۴ آزاد راه زنجان تبریز
پروژه‌های خاتمه‌یافته
احداث قطعه ۴ آزاد راه زنجان تبریز

طول مسیر قطعه ۴ : به طول ۳۳ کیلومتر و عرض ۳۲ متر- ۷۸۹/۸۵+ ۳۱کیلومتر
مساحت : از کیلومتر ۰۰۰ + ۳۲۵ الی ۷۹۲/۹۶+ ۳۶۶ در سمت راست و از کیلومتر ۰۰۰ + ۳۳۵ الی ۷۸۹/۸۵ + ۳۶۶ در باند سمت چپ

شامل : عملیات گود برداری و بنائی و بتن مسلح واندود و بند کشی جهت ابنیه فنی – عملیات خاکی جهت ساختمان بدنه آزاد راه – اجرای قشر زیر اساس و آسفالت – کارهای فلزی و متفرقه

محل اجرا : استان آذربایجان شرقی -شهرستان تبریز- بستان آباد

اطلاعات کامل پروژه
احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه
پروژه‌های جاری
پروژه‌های درمانی
احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه

بیمارستان ۶۴ تختخوابی مراوه تپه گلستان در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰متر مربع و با زیر بنای ۶۴۰۰ متر مربع در ۳ طبقه و ساختمان های جانبی با مساحت ۴۱۶ متر مربع در حال ساخت می باشد.فضاهای بیمارستان شامل اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، داروخانه ، رستوران و آشپزخانه ، رختشویخانه ، محل نگهداری اجساد، بستری جراحی ، بستری زنان ، بستری داخلی، بستری کودکان و نوزادان ، مدیریت ، استریل مرکزی ، اعمال جراحی ، زایمان ، اداری ، CCU ، ICU می باشد.

کارفرما : بنیاد علوی

بهره بردار : دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان

مدیرطرح : شرکت اسکان ایران

مشاور: شرکت مهندسین مشاور جودت و همکاران

پیمانکار : شرکت پارس آروین

هزینه اجرای پروژه : ۷۵۰ میلیارد ریال

 

اطلاعات کامل پروژه
بیمارستان طالقانی آبادان
پروژه‌های جاری
پروژه‌های درمانی
بیمارستان طالقانی آبادان

بیمارستان ۲۴۲ تختخوابی طالقانی آبادان در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و با زیر بنایی حدود ۲۳۰۰۰ متر مربع در ۴ طبقه در حال ساخت می باشد . فضاهای بیمارستان شامل رادیولوژی ، دیالیز ، MICU،SICU،آزمایشگاه ، فیزیوتراپی و بستری های ریه ، عفونی ،ارتوپدی ،جراحی اعصاب ، گوارش ، غدد و آشپزخانه – رختشویخانه- انبار دارو- مدارک پزشکی و سالن آمفی تئاتر- کلاس های آموزشی- دفتر ریاست و موتورخانه و اتاق
ترانس و دیزل ژنراتور ، اتاق کنترل و سرپرست موتورخانه و مدیریت شبکه وIT می باشد.

کارفرما: بنیاد علوی

بهره بردار : دانشگاه علوم پزشکی آبادان

مدیرطرح : شرکت اسکان ایران

مشاور : شرکت مهندسین مشاور نوی

پیمانکار : شرکت پارسازه

هزینه اجرای پروژه : ۲۷۸۰ میلیارد ریال

 

اطلاعات کامل پروژه
مجموعه ورزشی شهرستان قلعه گنج کرمان

مجموعه ورزشی شهرستان قلعه گنج کرمان در زمینی به مساحت ۱۷۷۳۰ متر مربع و با زیر بنای ۳۷۱۱ متر مربع در قالب استخر و سالن توپی و محوطه جانبی با مساحت ۶۳۲۵ متر مربع احداث گردیده است.

اطلاعات کامل پروژه
اصلاح معابر گردشگری و نصب دکل پرچم
پروژه‌های جاری
شهرسازی
اصلاح معابر گردشگری و نصب دکل پرچم

اصلاح معابر گردشگری ، ساخت سرویس بهداشتی در بوستان ها و نصب دکل پرچم در جزیره لارک استان هرمزگان

کارفرما : بنیاد علوی

مدیر طرح : شرکت اسکان ایران

پیمانکار : جزء بومی

هزینه اجرای پروژه : ۶ میلیارد ریال

اطلاعات کامل پروژه

۱- اجرای سازه های بتنی فضاهای خدماتی موتورخانه پروژه هتل اوین شامل: خاکبرداری، بتن ریزی ، عایقکاری ، بلوکاژ و  غیره

۲- اجرای رمپ بتنی مسلح سرپوشیده و روباز

کارفرما :شرکت توسعه و سرمایه گذاری موج سیاحت

نظارت :مهندسین مشاور سطح و صنعت

اطلاعات کامل پروژه

اجرای سازه بتنی و فلزی طرح توسعه هتل ۴ ستاره اوین شامل کارهای فلزی ، سقفهای کمپوزیت ، بتن ریزی، عایقکاری، بلوکاژ و  غیره

کارفرما :شرکت توسعه و سرمایه گذاری موج سیاحت

نظارت :مهندسین مشاور سطح و صنعت

اطلاعات کامل پروژه
احداث پارک شادی شهرستان قلعه گنج کرمان

پارک شادی شهرستان قلعه گنج کرمان در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۱۰۰۰ متر مربع و حدود ۴۱۶ متر مربع دیوار محوطه در حال ساخت در قسمت های زیر می باشد.
۱- فضای بازی کودکان به صورت روباز با وسایل بازی مربوطه و دستگاه های سلامت و تندرستی برای بزرگسالان ۲-سالن سرپوشیده جهت بازی های رایانه ای برای کودکان ۳-کافی نت برای بزرگسالان ۴- بوفه جهت سرویس دهی به داخل و خارج از مجموعه ۵-سرویس بهداشتی مجزا برای بانوان و آقایان ۶-فضای نشمین با استفاده از نیمکت ، میز و صندلی و آلاچیق در فضای باز ۷-آب نما ، حوض و حوضچه  ۸-فضای مخصوص تعبیه میزهای شطرنج ، تنیس روی میز به صورت مسقف و پیست اسکیت ۹- کیوسک نگهبانی با دو اتاق مدیریت و اداری و سرویس بهداشتی ۱۰- فضای تاسیساتی در سایت ۱۱- فضای پیاده روی ۱۲- غرفه عرضه محصولات صنایع دستی و کشاورزی ۱۳-فضای مطالعه کتاب خوانی

کارغرما :بنیاد علوی

مشاور طراحی: شرکت شهر و محیط پارسه

اطلاعات کامل پروژه

حفاری و اجرای شمعهای بندر پودر بوشهر- اجرای ۳۴۰ عدد شمع درجا به قطر ۱۲۰ سانتی متر و به عمق حداکثر ۳۶ متر
عملیات حفاری – غلاف گذاری دهانه چاهها – آرماتور گذاری – بتن ریزی به روش لوله های نرمی

کارفرما: شرکت راه سازی و عمران ایران

اطلاعات کامل پروژه