احداث برج های مسکونی و تجاری اسکان

3 برج مسکونی واقع در بلوار میرداماد تهران با تعداد 90 واحد مسکونی در 23 طبقه  که به طور منظم، به صورت 4 واحد در 22 طبقه و نیز 2 واحد در طبقه‌ی بیست و سوم منتشر شده‌اند. واحدهای دوخوابه متراژهایی معادل 185 متر مربع، سه‌خوابه‌ها 205 متر مربع و چهارخوابه‌ها 225 متر مربع دارند. هر واحد شامل سالن پذیرایی، اتاق‌های خواب، آشپزخانه، بالکن، رختشویخانه، سرویس بهداشتی مهمان، سرویس بهداشتی فرزندان، سرویس بهداشتی مختص صاحبخانه، حمام و یک اتاق برای مستخدم با امکانات کامل و مستقل است.
سه طبقه پارکینگ مسکونی مستقل برای این برج تعبیه شده که از همکف به پایین شامل 300 واحد پارکینگ به همراه 200 واحد انباری میباشد. شوتینگ، زباله سوز و تصفیه‌خانه‌ی فاضلاب از دیگر امکانات این سازه هستند. موتورخانه‌ی ساختمان شامل سه دستگاه بویلر، سه دستگاه چیلر، پمپهای آب، برق اضطراری، آتش‌نشانی، ردیاب دود، مرکز تلفن، منبع آب اضطراری در پشت‌بام و سه دستگاه آسانسور باربر و نفربر است که برای هر برج تعبیه شده‌اند. طبقه‌ی تراس، استخر بزرگسالان و استخر کودکان را در خود جای داده است. تعداد 40 دستگاه واحد اداری در مساحتهای مختلف در دو طبقه به نام مرکز خرید اسکان نیز طراحی شده است و دو طبقه‌ی زیرزمین و همکف دارای 60 باب مغازه با مساحتهای مختلف هستند. پارکینگ‌­های اداری و تجاری مستقل از مسکونی‌ها، در سه طبقه، از همکف به بالا طراحی شده و شامل 160 واحد پارکینگ و 60 واحد انباری تجاری–اداری می‌باشد.

اطلاعات کامل پروژه
تهیه و اجرای عملیات فینیشینگ هتل پارسیان اوین

تهیه و اجرای عملیات فینیشینگ در پروژه بازسازی هتل پارسیان اوین و محوطه مربوطه

محل پروژه : استان تهران

 

اطلاعات کامل پروژه
احداث سالنهای چند منظوره هتل پارسیان اوین

سالن جشنهای هتل اوین با زیربنای 7650 مترمربع در سال 1378 به بهره برداری رسید .این سالن دارای سه طبقه زیر زمین که شامل دو طبقه پارکینگ به ظرفیت 70 عدد و یک طبقه اتاق تاسیسات آشپزخانه صنعتی و موتورخانه می باشد.در طبقه ی همکف سالنی  به مساحت 780 مترمربع با ظرفیت 300 نفر ودر طبقه اول سالنی با مساحت 800 مترمربع با ظرفیت 350 نفر طراحی شده است.زیربنای کلی مجموعه 7650 متر مربع می باشد که در سایت 46000 مربعی هتل اوین اجرا گردیده است.

کارفرما : شرکت هتلهای پارسیان

اطلاعات کامل پروژه
بیمارستان محب کوثر

در اسفند ماه سال 1390 اجرای سفت کاری و نازک کاری و تاسیسات مکانیکی و برقی سه طبقه از پروژه بیمارستان ترمیمی 150 تخت خوابی حضرت فاطمه (س)از سوی موسسه غیر انتفاعی محب حضرت فاطمه(س) به شرکت اسکان ایران ابلاغ گردید. زمین و سازه بیمارستان متعلق به بیمارستان محب در منطقه یوسف آباد تهران واقع شده است و اطراف آن به طور پیوسته فضاها و ساختمانهای اداری ، تجاری و مسکونی قرار گرفته است.

یمارستان ترمیمی 150 تخت خوابی حضرت فاطمه (س) به صورت یک بلوک واحد در نظر گرفته شده است که دارای سه طبقه زیر زمین ، یک طبقه همکف و شش طبقه بالای همکف میباشد. با توجه به محل استقرار پروژه ، طراحی ساختمان بیمارستان جهت کاهش میزان بار تاسیساتی پروژه به صورت یک بلوک طراحی شده است.

مساحت جانبی: 5434 مترمربع

اطلاعات کامل پروژه
احداث بیمارستان کودکان ابوذر اهواز

بیمارستان 237 تختخوابی کودکان ابوذر اهواز در زمینی به مساحت 11800 متر مربع و با زیر بنای 21000 متر مربع در 8 طبقه و ساختمان های جانبی با مساحت 1280 متر مربع احداث و در سال 1397 به بهره برداری رسید. بخش های درمانی بیمارستان شامل PSICU ، PMICU ، NICU ، مراقبت ویژه ، بستری های غدد ، روانپزشکی ، خون و نوزادان می باشند. مصالح بکار رفته در کف و بدنه سنگ ، سرامیک ، کفپوش و دیوار پوش آنتی باکتریال و مصالح عمده نما سیمان شسته رنگی با پنجره های آلومینیوم ترمال بریک می باشد.

اطلاعات کامل پروژه
احداث قطعه ۴ آزاد راه زنجان تبریز

طول مسیر قطعه 4 : به طول 33 کیلومتر و عرض 32 متر- 789/85+ 31کیلومتر
مساحت : از کیلومتر 000 + 325 الی 792/96+ 366 در سمت راست و از کیلومتر 000 + 335 الی 789/85 + 366 در باند سمت چپ

شامل : عملیات گود برداری و بنائی و بتن مسلح واندود و بند کشی جهت ابنیه فنی – عملیات خاکی جهت ساختمان بدنه آزاد راه – اجرای قشر زیر اساس و آسفالت – کارهای فلزی و متفرقه

محل اجرا : استان آذربایجان شرقی -شهرستان تبریز- بستان آباد

اطلاعات کامل پروژه
مجموعه ورزشی شهرستان قلعه گنج کرمان

مجموعه ورزشی شهرستان قلعه گنج کرمان در زمینی به مساحت 17730 متر مربع و با زیر بنای 3711 متر مربع در قالب استخر و سالن توپی و محوطه جانبی با مساحت 6325 متر مربع احداث گردیده است.

اطلاعات کامل پروژه

1- اجرای سازه های بتنی فضاهای خدماتی موتورخانه پروژه هتل اوین شامل: خاکبرداری، بتن ریزی ، عایقکاری ، بلوکاژ و  غیره

2- اجرای رمپ بتنی مسلح سرپوشیده و روباز

کارفرما :شرکت توسعه و سرمایه گذاری موج سیاحت

نظارت :مهندسین مشاور سطح و صنعت

اطلاعات کامل پروژه

اجرای سازه بتنی و فلزی طرح توسعه هتل 4 ستاره اوین شامل کارهای فلزی ، سقفهای کمپوزیت ، بتن ریزی، عایقکاری، بلوکاژ و  غیره

کارفرما :شرکت توسعه و سرمایه گذاری موج سیاحت

نظارت :مهندسین مشاور سطح و صنعت

اطلاعات کامل پروژه

حفاری و اجرای شمعهای بندر پودر بوشهر- اجرای 340 عدد شمع درجا به قطر 120 سانتی متر و به عمق حداکثر 36 متر
عملیات حفاری – غلاف گذاری دهانه چاهها – آرماتور گذاری – بتن ریزی به روش لوله های نرمی

کارفرما: شرکت راه سازی و عمران ایران

اطلاعات کامل پروژه

متمم قرارداد – عملیات تکمیلی قطعه 4 آزاد راه زنجان – تبریز بطول 789/85+ 31

طول 33 کیلومتر و عرض 32 متر- 789/85+ 31کیلومتر
83 دهانه متوسط و بزرگ

کارفرما : وزارت راه وترابری ( اداره کل ساختمان آزادراهها )

نظارت : مهندسین مشاور رهاب

اطلاعات کامل پروژه
احداث ساختمان مرکزی بیمه سینا بندرعباس

بیمه سینا بندرعباس در زمینی به مساحت 273 متر مربع و با زیر بنای 1573 متر مربع در 8 طبقه می باشد.

کارفرما : شرکت بیمه سینا

اطلاعات کامل پروژه
احداث مجموعه ورزشی بیرجند

مجموعه ورزشی بیرجند در زمینی به مساحت 10000 متر مربع و با زیر بنای 2158 متر مربع و محوطه جانبی با مساحت 5482 متر مربع می باشد.

کارفرما : بنیاد علوی

اطلاعات کامل پروژه
دانشگاه علوم وفنون دریایی خرمشهر – ساختمان دانشکده مهندسی

مدیریت فنی و مالی ، اداری و اجرایی احداث، راه اندازی و تحویل ساختمان دانشکده علوم و فنون دریایی خرمشهر به انضمام محوطه سازی، حصارکشی و کلیه عملیات ساختمانی ( ابنیه- تاسیسات – مکانیکی)

کارفرما :بنیاد علوی

نظارت :شرکت مهندسین مشاور بنیاد سازه( پیمانکار جزء : شرکت آتی ساز)

اطلاعات کامل پروژه