مشارکت اسکان ایران در احداث ۸ راه روستایی
مشارکت اسکان ایران در احداث ۸ راه روستایی

نماینده اسکان در منطقه چالدران از مشارکت بنیاد مستضعفان و اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای این شهر ‌برای اجرای پروژه مشارکت در احداث  راه ۸ روستا خبر داد .

صمداله جمشیدی گرگری در گفت وگو با روابط عمومی اسکان ایران اظهار داشت: طبق مذاکرات انجام گرفته با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارم مرداد ماه امسال بیش از ۸۹۰ هزار تن قیر با اعتباری نزدیک به میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در اختیار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالدران قرار گرفت و اداره مربوطه نسبت به اجرای عملیات آسفالت به طول ۲ کیلومتر در محور محور آبگرم – شیخ سیلو اقدام  کرد.

وی افزود:‌ بنابر اعلام اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان چالدران کارخانه آسفالت نیازمند بهینه سازی دستگاهها و تأسیسات مربوطه برای شروع عملیات بود که تمامی این مراحل در ۲۰ روز گذشته انجام شده و تمام امکانات کارخانه با صددرصد توان و حداکثر بهره وری در حال حاضر قابل بهره بردار ی است.

وی این توضیح را نیز داد که به دلیل همه گیری کرونا در ابتدای شهریور ماه،  ۱۸ نفر از پرسنل پیمانکار بیمار شدند و تعطیلی دو هفته ای اجرای آسفالت را به دنبال داشت که از تاریخ ۲۰ شهریورماه مجددا کار شروع شد.

 

 

نماینده اسکان در چالدران در ادامه افزود:‌ طبق مذاکره صورت گرفته با اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ۴ محور تا حداکثر ۱۵ مهرماه افتتاح خواهند شد .

 

وی از اجرای آسفالت راه های روستایی عیسی گولیک به طول ۳ کیلومتر، قرمزی داش ۲ کیلومتر ، مخور کرد به طول ۲ کیلومتر،  آرخاشان و نب یکندی به طول ۲ کیلومتر و ۴۰۰ متر تا تاریخ یاد شده خبر داد و افزود:‌ باقیمانده مسیرها تا پایان سه ماهه سوم سال عملیاتی خواهند شد./